Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 342 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 690 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 127 000 грн

XF
XF

Вiд 1 511 000 грн

XE
XE

Вiд 1 297 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 500 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

JAGUAR F-PACE У ВЕРСІЇ R-DYNAMIC BLACK

JAGUAR F-PACE У ВЕРСІЇ R-DYNAMIC BLACK

Упевнена, динамічна харизма F-PACE ще більше посилюється завдяки пакету R-Dynamic Black із його унікальним поєднанням функцій. Пакет Black Pack було удосконалено завдяки глянцевому чорному покриттю Gloss Black, яке тепер з’явилось на накладках дверних дзеркал, а також на решітці радіатора, обрамленні решітки радіатора, бічних вікон, вентиляційних отворах на крилах із традиційною емблемою Jaguar Leaper, а також на задній бічній частині та задніх емблемах. Усе це доповнюють 20-дюймові колісні диски «Style 1067» у кольорі Gloss Black. Гальмівні супорти червоного кольору підкреслюють виразний дизайн коліс.
Оздоблення доповнюється рейлінгами глянцевого чорного кольору, доступні як опція для моделей основної лінійки, а також фіксований панорамний дах. 

 

 

F-PACE R-Dynamic Black доступний у всій колірній гамі, сім кольорів «металік», включно з новим білим покриттям кольору Ostuni White, а також два лакофарбові покриття у кольорах «преміум металік».
Розкішний інтер’єр F-PACE додатково збагачений у R-Dynamic Black сучасним оздобленням Satin Charcoal Ash та металевими накладками на педалі. Відчуття безтурботності та вишуканості посилюється покращеною функцією преміального освітлення салону Premium Cabin Lighting. Ця функція також доступна для всіх інших моделей у лінійці, пропонуючи водієві на вибір 30 кольорів замість попередніх 10.

 

Гарне самопочуття та комфорт

 

Продовжуючи розвиток систем іонізації повітря у салоні та фільтрації PM2.5, представлених у F-PACE минулого року, нова система очищення повітря у салоні Cabin Air Purification Plus включає дві додаткові функції для забезпечення ще кращої якості повітря у салоні.

 

 

Перша з них має назву Air Purge, і активується ще до початку подорожі, шляхом використання вентиляторів системи клімат-контролю та функції рециркуляції для освіження повітря всередині автомобіля перед відкриванням дверей. Для використання цієї функції потрібно встановити час від’їзду через сенсорний екран медіасистеми, або за допомогою застосунку Jaguar Remote.
Друга — система розпізнавання вмісту CO2 у салоні, що контролює і регулює його рівень у салоні автомобіля. Концентрація може з часом зростати, якщо система клімат-контролю працює у режимі рециркуляції впродовж тривалого часу, наприклад, коли автомобіль проїжджає через зони із забрудненим повітрям. За бажанням пасажирів, функція може пропускати більше свіжого повітря.
Клієнти також можуть відслідковувати на сенсорному екрані рівні вмісту твердих часточок у салоні та зовні.

 

Інформаційно-розважальна система та підключеність

 

Швидка та інтуїтивно зрозуміла інформаційно-розважальна система Jaguar Pivi Pro має низку вбудованих застосунків, включно зі Spotify; Apple CarPlay® та Android Auto™ входять до стандартної комплектації. 
Для забезпечення ще простішої та зручнішої підключеності смартфонів, бездротова технологія Apple CarPlay® невдовзі стане доступною для клієнтів через віддалене оновлення програмного забезпечення (SOTA)**. Водночас стане доступною бездротова система Android Auto™**.

 

 

Функція SOTA, якою оснащено F-PACE, дозволяє віддалено та безперешкодно оновлювати Pivi Pro та системи автомобіля, а технологія Pivi Pro з двома SIM-картками дає можливість одночасно прослуховувати музику в потоковому режимі. Pivi Pro також може одночасно підключити два телефони через Bluetooth, а опціональний бездротовий зарядний пристрій оснащено підсилювачем сигналу для покращення прийому в мережі. Система також забезпечує чіткіший звук під час дзвінків за допомогою зовнішньої антени автомобіля, розміщеної на даху.
Для клієнтів, які обирають плагін-гібридний F-PACE, Pivi Pro полегшує користування мережами громадських зарядних станцій. Разом із відображенням місцезнаходження зарядних станцій, система також може надати вам інформацію щодо їхньої доступності, вартості та приблизної тривалості заряджання.

 

Шини із самогерметизацією

 

Шини із самогерметизацією — це нове доповнення комплекту для ремонту шин; неповнорозмірних та повнорозмірних запасних коліс, що пропонувались раніше. Вони мають вбудований шар герметика у порожнині шини: якщо будь-який предмет проникає у протектор, герметик оточує його і може утворювати повітронепроникне ущільнення, підтримуючи тиск повітря і дозволяючи водієві продовжити поїздку. Доступні як опція та виключно у всесезонній специфікації, вони пропонуватимуться у 19-дюймовому, 20-дюймовому та 21-дюймовому розмірах.

 

 

Електрифікована потужність

 

F-PACE доступний з 4-циліндровим бензиновим плагін-гібридним силовим агрегатом P400e, а також із лінійкою 4-циліндрових та рядних 6-циліндрових бензинових та дизельних двигунів Ingenium, більшість із яких оснащені 48-вольтовою технологією м’якого гібрида для ще більшої досконалості та продуктивності.

Усі моделі F-PACE оснащені інтелектуальною системою повного привода та 8-ступінчастою автоматичною трансмісією, якою можна керувати або за допомогою перемикача передач Jaguar, або — для додаткової залученості водія —за допомогою приємних на дотик металевих пелюсткових перемикачів передач під кермом.

Повний діапазон силових агрегатів (залежно від ринку) включає:

 

Бензиновий двигун
•    250 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з турбонаддувом
•    340 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з електричним турбонагнітачем і турбонаддувом
•    400 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з електричним турбонагнітачем і турбонаддувом
•    404 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, плагін-гібридний, з турбонаддувом
•    550 к. с., 5-літровий V8, із наддувом (ексклюзивно у моделі SVR)

 

Дизельний двигун
•    163 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), із турбонаддувом
•    199 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з турбонаддувом
•    204 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з турбонаддувом
•    300 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, із серійно-послідовними турбінами
•    300 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), із серійно-послідовними турбінами

 

Плагін-гібридна 400-сильна модель є найпотужнішою та найпродуктивнішою в основній лінійці F-PACE. Бензиновий двигун потужністю 300 к. с. та електродвигун потужністю 105 кВт, поєднані з автоматичною трансмісією, забезпечують загальну потужність у 404 к. с. і крутний момент у 640 Н∙м. Таким чином забезпечується прискорення від 0–100 км/год за 5,3 секунди, а об’єм викидів CO2 та ефективність використання пального становлять лише 49 г/км* та від 2,2 л/100 км відповідно. 

 

Силовий агрегат P400e працює в одному з 3 режимів: Hybrid (гібрид), EV (електричний автомобіль) або Save (збереження):
•    Режим HYBRID застосовує бензиновий двигун та електричний мотор у найбільш продуктивний спосіб, із найшвидшим відгуком, легко перемикаючись між режимом повністю електричного автомобіля та застосуванням бензинового двигуна
•    Режим EV забезпечує пересування з нульовим об’ємом викидів на відстані до 53 км*
•    Режим SAVE надає водієві можливість відновлення до 85 % заряду акумулятора, який може бути використаний пізніше протягом подорожі, наприклад, у місті.

 

 

Заряджати P400e у дорозі або удома просто та зручно: у разі підключення до пристрою швидкого заряджання, він може заряджатися від потужності до 32 кВт постійного струму, забезпечуючи заряджання від 0% до 80% усього за 30 хвилин***. Домашня настінна зарядна станція потужністю 7 кВт може впоратися з цим усього лише за одну годину та 40 хвилин***.
На всіх 4- та 6-циліндрових двигунах Ingenium, оснащених технологією м’якого гібрида (MHEV), інтегрований стартер-генератор із ремінним приводом (BiSG) відновлює енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування або уповільнення, накопичуючи її у компактному 48-вольтовому літій-іонному акумуляторі. Ця накопичена енергія перерозподіляється, щоб допомагати двигуну під час прискорення, покращуючи відгук. Це також робить функцію старт-стоп тихішою та швидшою, ніж у звичайних системах.

Найбільш вражаючим із силових агрегатів із технологією м’якого гібрида є 3-літровий рядний 6-циліндровий бензиновий двигун P400, який розвиває потужність у 400 к. с. і 550 Н∙м крутного моменту. Завдяки передовим технологіям, включно з турбокомпресором із подвійним наддувом, що підтримується електричним нагнітачем, безступінчасто регульованим ходом підйому впускного клапана та системою прямого впорскування пального на 250 бар, — цей чудово удосконалений механізм дозволяє F-PACE досягати прискорення від 0 до100 км/год за 5,4 секунди.

 

Бажаєте отримати пропозицію? Зателефонуйте, зверніться до нас в онлайн чат або завітайте до дилерського центру й ми радо відповімо на всі ваші запитання.

 

 

*Усі показники щодо викидів, споживання пального та долання відстані виключно на електротязі надані у комбінованому циклі на основі стандартів ЄС — Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами низької витрати енергії (WLTP TEL).
Примітка: цифри щодо запасу ходу виключно на електротязі ґрунтуються на серійних автомобілях та стандартизованих маршрутах. Досягнення вказаного пробігу без дозаправлення варіюється залежно від автомобіля та стану акумулятора, фактичного маршруту, умов навколишнього середовища та стилю водіння. Наведені цифри є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Викиди CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс та встановлені аксесуари.
**Бездротові системи Apple CarPlay® та Android Auto™ передбачені для випуску у складі віддаленого оновлення програмного забезпечення на всіх моделях F-PACE, очікуваного пізніше цьогоріч. Завдяки цьому системи також будуть доступними за допомогою оновлення SOTA для усіх автомобілів F-PACE, обладнаних системами Pivi та Pivi Pro. Під час розробки та випуску програмного забезпечення можливі відхилення у плануванні та програмуванні; також може бути змінено дати.
***Тривалість заряджання та ємність залежатимуть від віку та стану акумулятора, а також від умов навколишнього середовища.
 

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок