Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 342 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 690 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 127 000 грн

XF
XF

Вiд 1 511 000 грн

XE
XE

Вiд 1 297 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 500 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)
ОНОВЛЕНИЙ JAGUAR F-PACE SVR
ОНОВЛЕНИЙ JAGUAR F-PACE SVR
JAGUAR F-TYPE HERITAGE 60

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ПІДРОЗДІЛУ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІB

Підрозділ з розробки ексклюзивних автомобілів розміщується у новій будівлі вартістю 20 мільйонів фунтів у м. Варвікшир Англія. Цей видатний спеціалізований центр Jaguar Land Rover’s об’єднує 200 автомобільних спеціалістів. Площа центру складає 20 000 м2  та включає 40 пунктів діагностики та провідне малярне обладнання.

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ПІДРОЗДІЛУ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІB
НОВИЙ JAGUAR F‑PACE SVR

НОВИЙ JAGUAR F‑PACE SVR

Представляємо наш найдосконаліший кросовер з двигуном V8 з нагнітачем і кращої в своєму класі маневреністю.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Створіть власний ідеальний Jaguar

Зробіть свій Jaguar по-справжньому унікальним. Ви можете обрати колір кузова, даху й підібрати відповідні колісні диски, які найкраще пасують до Вашого авто. Створіть унікальний стиль оформлення інтер'єру, обравши ідеальні для себе сидіння, поєднання кольорів і матеріалів. А за допомогою опцій, пакетів зовнішньої обробки й аксесуарів з нашої ексклюзивної колекції, ви зможете надати своєму Jaguar ще більшу індивідуальність.

 

Надсилайте створену конфігурацію до офіційного дилера Jaguar Київ Аеропорт на Бориспільському шосе, а ми якнайшвидше доставимо його для Вас.

Конфігуратор
Створіть власний ідеальний Jaguar

Підрозділ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS JAGUAR

 

 

SVO (підрозділ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS) – відділ розробки спеціальних автомобілів JAGUAR. Легендарний британський виробник сьогодні представлений в багатьох популярних сегментах – від практичних кросоверів до швидкісних спорткарів. Такі різні моделі об'єднує прагнення компанії запропонувати нетривіальний досвід керування. Своєю чергою, на додаткові питання покликаний відповісти підрозділ розробки ексклюзивних автомобілів Ягуар SVO.

 

Зростання попиту на ексклюзивні транспортні засоби, що пропонують унікальні можливості та експлуатаційні характеристики, спонукало керівництво JAGUAR замислитися про створення підрозділу, роботи якого розширять можливості автомобілів і виведуть тісну взаємодію з конкретним транспортним засобом на абсолютно новий рівень. Так з'явився відділ SVO, у якому працюють 200 фахівців найвищого класу під управлінням керуючого директора підрозділу Майкла ван дер Санде.

 

Підрозділ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS пропонує поєднання ключових підходів:

 

  • традиційна майстерність;нові ци
  • фрові технології;
  • постійне вдосконалення методів розробки та виробництва.

 

На думку Марка Тернера, комерційного директора JAGUAR Land Rover SVO, стратегія розвитку спеціального відділу разом із популяризацією бренду у кількох напрямках дозволяють досягати успіху на вершині ринку.

 

Технічний центр підрозділу з розробки ексклюзивних автомобілів JAGUAR відповідає за вдосконалення двигуна, КПП, підвіски та інших вузлів автомобілів. Один з найуспішніших творів відділу – спортивний кросовер JAGUAR F-PACE SVR, оснащений компресорним двигуном V8 потужністю 550 кінських сил. Підрозділ Special Operations пропонує дуже затребувані моделі, однак саме F-PACE SVR є одним із найуспішніших проектів спеціального відділу. Та безпосередньо про якість роботи окремого департаменту говорить не лише технічний потенціал SVO.

 

Ексклюзивний рестайлінг автомобілів Ягуар

 

Найкращий Ягуар – ваш Ягуар. Саме тому фахівці підрозділу приділяють окрему увагу персоналізованим налаштуванням зовнішності транспортного засобу та оздобленню інтер'єру, щоб запропонувати кожному покупцеві комплексний та ексклюзивний рестайлінг автомобілів для досягнення унікального результату у роботі над індивідуальним замовленням.

 

Підрозділ розробки ексклюзивних автомобілів займається персоналізацією широкого профілю силами департаменту SV Bespoke:

 

  • створення палітри кольорів кузова;
  • оформлення оздоблення інтер'єру;
  • підбір аксесуарів для фіналізації індивідуального вигляду.

 

Розвиток SV Bespoke дозволив виділити окремий інтерес покупців до ретельної персоналізації автомобілів – кількість замовлень кольорів кузова в рамках колекції Premium Palette (ручне фарбування кузова) збільшилась на 20%. Це повністю підтверджує стратегію відповідності попиту на унікальні транспортні засоби, яким просто не знайдеться рівних на дорозі. Настав час приєднатися до програми персоналізації, щоб зробити свій Ягуар особливим.

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок