Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 342 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 690 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 127 000 грн

XF
XF

Вiд 1 511 000 грн

XE
XE

Вiд 1 297 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 500 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

Що таке програма Approved

Що таке програма Approved

Кожен автомобіль Jaguar дарує захопливі відчуття. І неважливо чи це новий автомобіль з салону чи він пройшов програму Approved – Jaguar гарантує, що всі автомобілі по програмі відновлені і доведені до стану повної автентичності і так само готові підкорювати дороги, як і в той день, коли їх створили.

 

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПРОГРАМИ JAGUAR APPROVED

СТРАХОВЕ ПОКРИТТЯ JAGUAR APPROVED 2 РОКИ АБО 40 000 КМ ПРОБІГУ

Програма Jaguar Approved передбачена виключно для автомобілів менше 5 років з пробігом не більше 100,000 кілометрів і надається лише офіційним дилером Jaguar. Це повне страхове покриття є еквівалентом гарантії на нові автомобілі, з використанням лише оригінальних запчастин Jaguar. Зобов’язання покриває ремонти у випадку раптових та несподіваних механічних або електричних збоїв, а роботи проводиться лише досвідченими технічними спеціалістами Jaguar.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ APPROVED
СТРАХОВЕ ПОКРИТТЯ JAGUAR APPROVED 2 РОКИ АБО 40 000 КМ ПРОБІГУ

2 РОКИ ПІДТРИМКИ НА ДОРОГАХ 24/7

Підтримка на дорогах від Jaguar була створена, щоб запевнити вас - ви отримаєте чудовий сервіс та допомогу, як тільки вони вам знадобляться. Вона покриває випадки починаючи з неможливості продовжувати рух на своєму авто через пошкодження або аварії, до незначних надзвичайних ситуацій, таких як прокол шини або втрачені ключі. Вам буде надаватись підтримка протягом усього терміну дії гарантійного періоду та 24 години на добу, кожного дня. Усі авто Jaguar Approved реалізуються з цілодобовою підтримкою клієнта від Jaguar Assistance.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ APPROVED
2 РОКИ ПІДТРИМКИ НА ДОРОГАХ 24/7

ПЕРЕВІРКА ЗА 165 ПУНКТАМИ

Ми маємо список із 165 пунктів для перевірки авто. Це гарантує, що електрична та механічна частина вашого авто знаходяться у найкращому стані, а його зовнішній вигляд бездоганний. Застосовуючи найновіші технології, засоби та діагностичне обладнання, наші фахівці виконують перевірку з дотриманням усіх стандартів. Перевіряється лако-фарбове покриття, інтер'єр, повна підготовка двигуна; проводиться тест-драйв та кінцева перевірка. Тільки після успішно пройдених тестів акт перевірки буде підписано техніками Jaguar. Щоб стати Jaguar Approved, автомобіль має успішно пройти всі 165 пунктів перевірки.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ APPROVED
ПЕРЕВІРКА ЗА 165 ПУНКТАМИ

НАШІ ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛІСТИ

Для того, щоб забезпечити рівень професіоналізму, майстерності та уваги до деталей, які ми вимагаємо, потрібна особлива людина. Будь-які ремонтні роботи проводяться висококваліфікованими механіками Jaguar, які використовують спеціальні сертифіковані інструменти, діагностичне обладнання та оригінальні деталі Jaguar. Ми завжди прагнемо виконання найвищих стандартів, тому тільки офіційні дилери Jaguar можуть виконати такі роботи.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ APPROVED
НАШІ ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПРОБІГ ТА ІСТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

У кожного Jaguar перевіряється сервісна історія та пробіг. Це гарантує, що ваші поїздки будуть безпечними, а ви спокійними, так як ваш новий Jaguar Approved виправдає ваші очікування.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ APPROVED
ПРОБІГ ТА ІСТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ПЕРЕВІРКА НА ДОРОЗІ

Автомобілі проходять перевірку на дорозі, під час якої наші технічні спеціалісти оцінюють унікальні експлуатаційні характеристики кожного Jaguar, такі як підвіску, вібрації, гальмівну систему, роботу двигуна, трансмісію та дев'ять інших конкретних частин авто тестуються для забезпечення оптимальної роботи Jaguar Approved. Тільки завдяки таким жорстким перевіркам ми можемо гарантувати якість автомобіля, яка Вас задовільнить

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ APPROVED
ПЕРЕВІРКА НА ДОРОЗІ

НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА

Для того, щоб відповідати високим стандартам, які ми встановлюємо для себе, ми проводимо регулярний аудит нашого сервісу, дилерського центру та наших співробітників. Перевіряється усі параметри програми Approved з точки зору клієнта, включаючи шоурум та самі автомобілі.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ APPROVED
НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок