Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 342 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 690 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 127 000 грн

XF
XF

Вiд 1 511 000 грн

XE
XE

Вiд 1 297 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 500 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

ОНОВЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ СЕДАН JAGUAR XE

ОНОВЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ СЕДАН JAGUAR XE

Британський виробник Jaguar Land Rover представляє спортивний седан Jaguar XE 2021-го модельного року: з новим м’яким гібридним двигуном та сучасними технологіями підключення.

 

 

Вдосконалені двигуни

 

Вперше для преміального спортивного седану XE доступний 2-літровий 4-циліндровий дизельний двигун Ingenium нового покоління з сучасною технологією м’якого гібрида (Mild Hybrid Electric Vehicle — MHEV) для покращеної продуктивності. Також оновлений XE доступний з 2-літровим 4-циліндровим дизельним двигуном із турбокомпресором. Це силовий агрегат нового покоління Ingenium потужністю 204 к. с. Також представлено сучасні бензинові двигуни на 250 та 300 к. с. XE доступний із 8-ступінчастою автоматичною трансмісією від Jaguar та заднім або повним приводом.

 

 

Силові установки спортивного седана

 

Дизельні
•    М’який гібридний 2-літровий 4-циліндровий турбо потужністю 204 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, задній/повний привод

 

Бензинові
•    2-літровий 4-циліндровий турбо потужністю 250 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, задній привод
•    2-літровий 4-циліндровий турбо потужністю 300 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привод

 

2-літровий 4-циліндровий двигун нового покоління Ingenium у 204 к. с., вперше обладнаний технологією м’якого гібрида (Mild Hybrid Electric Vehicle — MHEV). Система MHEV використовує розташований у моторному відсіку стартер-генератор з ремінним приводом (BiSG) для накопичення енергії, яка зазвичай втрачається під час уповільнення та гальмування. Вона зберігається у 48-вольтній літій-іонній батареї під багажним відділенням. Система перенаправляє накопичену енергію для допомоги двигуну під час прискорення, забезпечуючи точнішу роботу системи старт-стоп.

Новий двигун прискорює XE від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди, пальне споживає до 4,8 л/100 км*, об’єм викидів CO2 на рівні лише 127 г/км* (за циклом випробувань WLTP).

 

 

Бензинові двигуни можна обрати з-поміж наступних версій: 2-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна Ingenium потужністю 250 к. с. та такого ж двигуна, але потужністю 300 к. с. Вони генерують 365 та 400 Н·м крутного моменту відповідно. Обидва застосовують новітні технології роботи двигунів, зокрема турбокомпресор з подвійним наддувом і систему безступінчастої зміни ходу підйому клапана (Continuous Variable Valve Lift) задля точності робочих характеристик.

Бензиновий двигун у 250 к. с. споживає пальне на рівні до 7,9 л/100 км*, з об’ємом викидів CO2 179 г/км* та прискоренням від 0 до 100 км/год за 6,7 секунди. Двигун із потужністю 300 к. с. ексклюзивно пристосований до інтелектуальної системи повного приводу від Jaguar. Він прискорює XE від 0 до 100 км/год за 5,9 секунди.

 

Сучасні технології підключення 

 

Спортивний седан 2021-го модельного року обладнано сучасною інформаційно-розважальною системою Pivi Pro від Jaguar, доступ до якої здійснюється через 10-дюймовий центральний сенсорний дисплей. А 5,5-дюймовий сенсорний дисплей, який також працює за підтримки технології Pivi, поєднує 2 багатофункціональні світлодіодні поворотні перемикачі для управління основними функціями авто.

 

 

Щоб власник швидко отримав необхідну інформацію, встановлено 12,3-дюймовий інтерактивний HD-дисплей водія з покращеною графікою та налаштовуваним форматом. Тут відображається навігаційна мапа в повноекранному режимі з покроковими інструкціями, діджитал- та медіадані, список контактів та інформаційно-розважальні функції. У поєднанні з сучасною технологією проекційного дисплея, в XE водій отримує усю потрібну інформацію і водночас слідкує за дорогою попереду.

 

 

Інтуїтивну нову інформаційно-розважальну систему оснащено Android Auto™ та Apple CarPlay® як стандартними компонентами, а через Bluetooth одночасно можна підключити два смартфони. Для миттєвого запуску Pivi Pro має окреме джерело енергії, тому вона готова до використання одразу ж, як тільки водій опиниться за кермом. Система Pivi Pro встановлюється як стандартне програмне забезпечення на версіях SE та HSE і є опціональною на S-моделях. Як стандартний пакет на S-моделях встановлюється інформаційно-розважальна система Pivi, що підтримує навігаційні функції через смартфон водія з використанням Apple CarPlay®. Також Pivi має підключення Android Auto™ як стандартне програмне забезпечення.

 

Дизайн світового класу

 

Розкішний інтер’єр XE вирізняється використанням м’яких на дотик та автентичних матеріалів в усьому просторі салону. Усі деталі — від верхньої кришки панелі приладів та бічних консолей, до підлокітника дверей та нижньої частини салону — обтягнуті приємними на дотик матеріалами для більшого комфорту.

 

 

Новий дизайн керма з роздвоєним ободом додатково підкреслює увагу до деталей у салоні. В інших його частинах акцентами стали: рельєфне зображення брендового символу Jaguar — ягуара в стрибку — на підголівниках, а сидіння вирізняються новим дизайном швів.

 

Вдосконалена технологія іонізації повітря в салоні Cabin Air Ionisation покращує якість повітря завдяки технології Nanoe™, яка видаляє алергени та неприємні запахи. Станом на сьогодні система також має функцію фільтрації часточок PM2.5, яка вловлює найдрібніші з них, для покращення здоров’я пасажирів. Система активується натисканням кнопки «Purify» (Очистити).

 

XE доступний з удосконаленим пакетом Black Exterior, який створює більш цілісний зовнішній вигляд з акцентами, оформленими у кольорі Gloss Black. Зокрема, це сітка решітки радіатора, її обрамлення, окантування нижніх повітрозабірників, бічні повітрозабірники, окантування віконних отворів та нове для 2021-го модельного року чорне зовнішнє маркування емблем і написів.

 

 

Розкішний седан XE 2021-го модельного року представлено у версіях S, SE та HSE, усі доступні у версії R-Dynamic. В Україні оновлений Jaguar XE з’явиться у 1-му кварталі 2021 року, вартість буде повідомлено додатково. 

 

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного дилера Jaguar Київ Аеропорт на Бориспільському шосе:

Прокласти маршрут

Зателефонувати

Надіслати запит

 

*Усі показники викидів та споживання пального надані у комбінованому варіанті на основі стандартів ЄС — Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами низької витрати енергії (WLTP TEL).

Наведені дані є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Викиди CO2, заощадження пального, споживання енергії та пробіг можуть варіюватися залежно від таких факторів як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження і комплектуючі.
 

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок