Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 342 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 690 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 127 000 грн

XF
XF

Вiд 1 511 000 грн

XE
XE

Вiд 1 297 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 500 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

JAGUAR E-PACE ІЗ НОВОЮ СЕРІЄЮ R-DYNAMIC BLACK EDITION

JAGUAR E-PACE ІЗ НОВОЮ СЕРІЄЮ R-DYNAMIC BLACK EDITION

Серія R-Dynamic Black Edition розширює лінійку E-PACE із його вдосконаленою архітектурою Premium Transverse Architecture від Jaguar, низкою продуктивних двигунів Ingenium. Серед них і силові агрегати з технологіями плагін-гібрида (PHEV) та м’якого гібрида (MHEV), — а також найсучаснішою підключеністю та розкішними інтер’єрами. Нові технології, як-от бездротова система Apple CarPlay®, забезпечать додаткову зручність та підключеність*. Водночас стане доступною бездротова система Android Auto™, що зробить володіння автомобілем E-PACE ще більш підключеним. 

 

 

Впізнавана серія R-Dynamic Black Edition створена на основі модифікації R-Dynamic S моделі E-PACE. Вона пропонує клієнтам спеціально підібрані елементи дизайну, завдяки яким E-PACE має ще більш динамічний та вишуканий вигляд. Оздоблення екстер’єру включає кришки дверних дзеркал із покриттям Gloss Black, оздоблення стандартного переднього бампера та обрамлення нижньої та основної решіток радіатора і накладок на них — також у кольорі Gloss Black. Обрамлення бічних вікон та бічні повітрозабірники, які доповнює емблема Jaguar, також мають покриття Gloss Black, разом із написом Jaguar і задніми емблемами версії та двигуна. Екстер’єр доповнюють виразні 19-дюймові легкосплавні диски у кольорі Satin Grey із контрастними брендованими гальмівними супортами червоного кольору, тоноване скло та панорамний дах.

 

 

Серія R-Dynamic Black Edition доступна в усіх кольорах екстер’єру E-PACE, включно з новим білим Ostuni White. Виразне покриття має більшу глибину і щільність та ідеально доповнює сучасний дизайн екстер’єру E-PACE. 

 

Всередині серія R-Dynamic Black Edition пропонує підкреслену розкіш, покращену підключеність та особливу витонченість. Центральною точкою уваги у новому дизайні інтер’єру є 11,4-дюймовий сенсорний HD-дисплей, вбудований до центральної панелі приладів. 

 

 

Великий сенсорний дисплей забезпечує керування інтуїтивною інформаційно-розважальною системою Pivi Pro, яка стала ще зрозумілішою, та дозволяє водієві виконувати 90 % основних команд за 2 натискання з головного екрана, завдяки спрощеній структурі меню. 

 

 

Останній E-PACE має ще кращі технології та опції підключення завдяки бездротовій системі Apple CarPlay®, яка скоро стане доступною у стандартній комплектації*. Водночас стане доступною у стандартній комплектації бездротова система Android Auto™*. Обидві системи будуть доступні через бездротове оновлення програмного забезпечення (SOTA)* для всіх моделей E-PACE, обладнаних системами Pivi та Pivi Pro, бездоганно відтворюючи дисплей смартфона клієнта на центральному сенсорному дисплеї та надаючи водіям декілька способів керування інформаційно-розважальною системою та функціями телефону. Автомобіль E-PACE також доступний з функцією бездротового заряджання пристроїв.

 

Удосконалена інформаційно-розважальна система Pivi Pro від Jaguar має низку вбудованих застосунків та швидкий запуск від свого власного виділеного джерела енергії. Крім того, вона обладнана модемом на дві SIM-карти, завдяки чому ви можете одночасно користуватися потоковим відтворенням медіафайлів та завантажувати оновлення.
Технологія Pivi Pro доповнена цифровою віртуальною панеллю приладів з 12,3-дюймовим HD-дисплеєм, який має покращену графіку. Опціональна система відображення інформації на вітровому склі надає водієві численні налаштування представлення необхідної інформації найзручнішим чином. 
Система очищення повітря в салоні (Cabin Air Purification) покращує якість повітря завдяки застосуванню технології Nanoe, яка видаляє алергени та неприємні запахи. Вдосконалена система має функцію фільтрації PM2.5, яка вловлює найдрібніші частки, включаючи тверді часточки з діаметром до 2,5 мікрона, — для покращення стану здоров’я та самопочуття пасажирів, — і активується натисканням кнопки «Purify» (Очистити) на центральному сенсорному дисплеї.

 

 

Із останніми удосконаленнями, до стандартної комплектації моделей E-PACE S входить функція автоматичного перемикання фар дальнього світла Auto High Beam Assist, яка раніше була стандартною на конфігураціях SE та HSE;. Високоякісна акустична система Meridian Audio Sound зараз є стандартною, починаючи з конфігурації SE, а функції пам’яті для дверних дзеркал та сидінь є тепер стандартними на S-моделях. 


 

Сучасна архітектура 

 

Завдяки архітектурі Premium Transverse Architecture (PTA) від компанії Jaguar Land Rover, E-PACE доступний з сучасними технологіями електрифікованих силових агрегатів, а також забезпечує підвищений комфорт пересування з робочими характеристиками та керованістю, яких очікують клієнти Jaguar. 
Завдяки новим опорам двигуна досягається покращений відгук на натискання педалі акселератора, тоді як схема підвіски забезпечує комфортне пересування, водночас зберігаючи фірмову динаміку Jaguar. Все це доповнено розкішним інтер’єром, який забезпечує більше відчуття спокою, ніж будь-коли, завдяки вдосконаленій архітектурі кузова E-PACE, яка зменшує передачу вібрацій та шуму до салону. Усі моделі R-Dynamic у стандартній комплектації обладнані системою конфігурованої динаміки Configurable Dynamics, яка дозволяє водіям доводити до досконалості детальні характеристики динаміки водіння E-PACE, як-от чутливість акселератора та трансмісії, налаштування кермування та підвіски (за наявності системи адаптивного налаштування підвіски Adaptive Dynamics) для пристосування характеристик водіння до індивідуальних вподобань водія.

 

 

Покращені технічні характеристики E-PACE 

 

Останнє доповнення до сімейства E-PACE доступне з низкою 2-літрових м’яких гібридних силових агрегатів Ingenium у діапазоні від продуктивних дизельних двигунів D165 і D200 до плавних у роботі та потужних бензинових модифікацій P200 і P250, причому всі вони обладнані 9-ступінчастою автоматичною трансмісією та системою повного привода у стандартній комплектації.
Удосконалена система повного привода (AWD) використовує технологію «стандартної трансмісії» другого покоління, яка автоматично розподіляє крутний момент між передніми та задніми колесами для забезпечення оптимального зчеплення. Ця система повного привода використовує технологію Driveline Disconnect, яка «розумно» відключає повний привод для оптимізації продуктивності — наприклад, під час руху зі сталою швидкістю. 

 

Електрифіковані силові агрегати з технологіями PHEV та MHEV

 

Автомобіль Jaguar E-PACE доступний з продуктивним 3-циліндровим силовим агрегатом P300e з технологією плагін-гібрида (PHEV), а також найдосконалішими 4-циліндровими бензиновими та дизельними двигунами Ingenium, які використовують технологію м’якого гібрида (MHEV) для забезпечення покращених робочих характеристик, оптимізації та продуктивності. 
Поточний модельний ряд двигунів включає: 
Дизельні
•    2-літровий 4-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 163 к. с., 6-ступінчаста механічна трансмісія, передній привод
•    2-літровий 4-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 163 к. с., технологія MHEV, 9-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привод
•    2-літровий 4-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 204 к. с., технологія MHEV, 9-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привод
Бензинові
•    1,5-літровий 3-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 160 к. с., технологія MHEV, 8-ступінчаста автоматична трансмісія, передній привод
•    2-літровий 4-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 200 к. с., технологія MHEV, 9-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привод
•    2-літровий 4-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 249 к. с., технологія MHEV, 9-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привод
•    2-літровий 4-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 300 к. с., технологія MHEV, 9-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привод
•    1,5-літровий 3-циліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 309 к. с., технологія PHEV, 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привод

 

Силовий агрегат P300e з технологією PHEV поєднує 1,5-літровий 3-циліндровий бензиновий двигун Ingenium потужністю 200 к. с. та мотор із електричним приводом на задній міст (ERAD) потужністю 109 к. с. (80 кВт). Разом вони забезпечують прискорення від 0 до 100 км/год за 6,5 секунди, об’єм викидів CO2 від 44 г/км та споживання пального до 2,0 л / 100 км (показники згідно Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами високої витрати енергії у комбінованому циклі). 

 

 

Вдосконалений силовий агрегат P300e працює в одному з 3 режимів: Hybrid (гібрид), EV (електричний автомобіль) або Save (збереження):
•    Режим HYBRID застосовує бензиновий двигун та електричний мотор у найбільш продуктивний спосіб, із найшвидшим відгуком, інтелектуально перемикаючись між пересуванням у режимі чисто електричного автомобіля та застосуванням бензинового двигуна
•    Режим EV забезпечує пересування з нульовими викидами на відстані до 55 км
•    Режим SAVE надає водієві можливість відновлення до 85 % заряду акумулятора, який може бути використаний пізніше протягом подорожі, наприклад, на території міста 
На силових агрегатах, обладнаних технологією MHEV, стартер-генератор із ремінним приводом (BiSG) відновлює енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування або уповільнення, і зберігає її у 48-вольтному літій-іонному акумуляторі під підлогою багажника. Ця збережена енергія потім використовується повторно для швидшого прискорення або у випадку, коли необхідна робота системи Stop/Start автомобіля, що робить процес більш досконалим та швидшим у реакції. 

Очолює лінійку бензинових двигунів варіант із технологією MHEV потужністю 300 к. с., який виробляє 400 Н·м крутного моменту та забезпечує прискорення від 0 до 100 км/год за 6,9 секунди. Доступний виключно на моделі 300 SPORT із повноприводною системою від Jaguar із повним відключенням задньої осі Active Driveline другого покоління, він забезпечує досконале зчеплення повного привода у поєднанні з фірмовою динамікою. 

 

Новий Jaguar E-PACE доступний для замовлення в дилерському центрі Jaguar Київ Аеропорт на Бориспільському шосе.

 


***
Примітка: наведені цифри є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Викиди CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс та встановлені аксесуари.
*Бездротові системи Apple CarPlay® та Android Auto™ передбачені для випуску у складі дистанційного оновлення програмного забезпечення на всіх моделях E-PACE, очікуваного пізніше цьогоріч, завдяки чому системи також будуть доступними за допомогою оновлення SOTA для усіх автомобілів E-PACE, обладнаних системами Pivi та Pivi Pro. Під час розробки та випуску програмного забезпечення можливі відхилення у плануванні та програмуванні, дати також може бути змінено.
**Для всіх 4-циліндрових бензинових та дизельних двигунів та 3-циліндрового двигуна з технологією MHEV зазначені показники об’єму викидів та споживання пального наведені відповідно до стандартів ЄС за Всесвітнім циклом узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах (за стандартами низької витрати енергії) у комбінованому циклі. Показники викидів, споживання пального та запасу ходу на виключно електричній тязі для 3-циліндрового бензинового двигуна з технологією PHEV наведені відповідно до стандартів ЄС за Всесвітнім циклом узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах (за стандартами низької витрати енергії) у комбінованому циклі. 
 

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок