Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 342 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 690 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 127 000 грн

XF
XF

Вiд 1 511 000 грн

XE
XE

Вiд 1 297 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 500 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

ПЕРШІ У СВІТІ ЕЛЕКТРИЧНІ ТАКСІ З БЕЗДРОТОВОЮ ЗАРЯДКОЮ

ПЕРШІ У СВІТІ ЕЛЕКТРИЧНІ ТАКСІ З БЕЗДРОТОВОЮ ЗАРЯДКОЮ

Jaguar Land Rover підтримує столицю Норвегії Осло у запуску мережі таксі, що заряджаються без кабелю. В межах програми ElectriCity автовиробник приєднається до партнерів: скандинавського оператора таксі Cabonline (NorgesTaxi AS), найбільшого в регіоні оператора зарядних локацій Fortum Recharge, американського розробника технологій Momentum Dynamics та самого міста Осло. Спільними зусиллями вони створять високопотужну бездротову зарядну інфраструктуру для таксі у столиці Норвегії. 

Проект стане першою у світі системою бездротової зарядки електричних таксі, а розвиток зарядної інфраструктурної моделі прискорить впровадження електромобілів у світі. 

Оператор зарядних станцій Fortum Recharge підтримуватиме електрифікацію проекту, заручившись партнерством із розробником технологій Momentum Dynamics в інтеграції інфраструктури бездротових зарядок. 

 

Jaguar Land Rover забезпечить оператора таксі Cabonline 25-ма кросоверами Jaguar I-PACE, розвиваючи найбільшу мережу таксі у країнах Скандинавії. Модель авто дозволяє підключити технологію бездротової зарядки Momentum Dynamic, що робить його ідеальним транспортним засобом для запуску ініціативи. Команда інженерів та технічних експертів Momentum Dynamics та Jaguar Land Rover тестує технологію, а Cabonline керуватиме автопарком у рамках програми ElectriCity в Осло. 

 

Водії таксі отримають зарядну систему, яка не перериватиме маршрут у робочий час. Декілька зарядних пластин потужністю 50-75 кВт встановлюють послідовно на шляху водія: у місцях, де пасажири сідають та виходять з таксі. Тому таксі буде заряджатися, очікуючи на наступне замовлення. Система розташована під землею: не потребує кабелів і фізичного з'єднання авто із зарядним пристроєм. Вона автоматично вмикається і забезпечує 50 кВт енергії  за 6-8 хвилин. Таксі може заряджатися багато разів на день, підтримуючи високий стан заряду акумулятора. Так воно працюватиме 24 години на добу без втрати запасу ходу.

Партнерство у програмі ElectriCity – це складова цілі Jaguar Land Rover із підвищення здоров’я і безпеки суспільства, знижуючи викиди СО2. Компанія фокусує зусилля на меті  Destination Zero - майбутньому з нульовими викидами, аваріями та заторами. 

 

Професор Др. Ральф Шпет, генеральний директор Jaguar Land Rover, зазначив про плани зі спрощення користування електромобілями. Індустрія таксі стає ідеальною експериментальною платформою для тестування бездротового заряджання. А в майбутньому стане запорукою мобільності завдяки високому запасу енергії та дальності ходу. «Безпечна та енергоефективна бездротова платформа зарядок стане вимогою для парку електричних авто, адже інфраструктура стане потужнішою, порівняно зі звичайними заправними станціями з пальним», – пояснює професор Др. Ральф Шпет.   

 

Осло стане першою у світі столицею, де з’являться бездротові індукційні зарядні станції для електричних таксі. Місто планує позбутися шкідливих викидів у цьому напрямі до 2024 року. Та Норвегія посилює вимоги: до 2025 року усі нові автомобілі, що продаватимуться у країні, повинні подорожувати із нульовими викидами СО2.

 

Арільд Гермстад, віце-мер Осло з навколишнього середовища та транспорту, підтвердив наміри міста. У межах зобов'язання скоротити викиди на 95% до 2030 року, впроваджено багато заходів, та ключовим викликом залишається транспорт. «Вдосконалюючи інфраструктуру та можливості зарядки для таксі, ми впевнені: до 2024 року всі таксі в Осло будуть з нульовими викидами вуглецю. Для цього держсектор, політики та приватні компанії повинні об'єднатися, як зробили ми для цього проекту», – наголосив віце-мер. 

 

Про місто Осло 

До 2020 року весь громадський транспорт Осло використовуватиме відновлювані джерела енергії, а весь громадський транспорт повинен бути без викидів до 2028 року. Це позитивно вплине на клімат, розвиток міст та здоров'я. У довгостроковій перспективі технології без шкідливих викидів будуть найбільш рентабельними. Трамваї та метро вже працюють від джерел поновлюваної енергії, триває електрифікація автобусів і катерів, мініавтобусів та таксі. Це сприятиме позбавленню викидів до 2024 року.

 

Про Cabonline

Cabonline – провідна компанія таксі у Скандинавському регіоні з 3 000 залученими компаніями таксі та близько 5 700 транспортними засобами у Швеції, Норвегії, Фінляндії та Данії. Cabonline оперує з відомими брендами: TaxiKurir, Norgestaxi, TOPCAB, Kovanen, Taxi Skåne, Taxi Väst, Umeå Taxi, Sverigetaxi, Taxi 4x27. Завдяки Cabonline оператори таксі отримують доступ до вигідних клієнтських угод, підтримку технологічного розвитку та економію завдяки масштабу, ефективному обслуговуванню та спільній інфраструктурі. Група здійснює близько 45 000 подорожей на день. 

 

Про Momentum Dynamics

Momentum Dynamics – лідер із розробки технологій ефективних систем автоматичного бездротового заряджання транспорту. Компанія реалізовує світові інноваційні технології та визнана завдяки унікальному професіоналізму своїх інженерів та вчених. Визнана лауреатом премії за новітні технології 2019 року від журналу "Механічне машинобудування".

 

Про Fortum Recharge

Recharge є одним із перших у сфері eMobility, що почав працювати із загальнодоступною мережею зарядних станцій для електромобілів під брендом Fortum Charge&Drive з 2011 року. Recharge - провідний оператор зарядних станцій у північних країнах Європи, володіє понад 1 300 громадськими зарядними станціями та 1 400 зарядними пристроями у Норвегії, Фінляндії та Швеції. 

 

Про Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover – найбільший виробник автомобілів у Великобританії, в основі якого є два автомобільні бренди: Land Rover, світовий виробник повнопривідних преміум автомобілів, і Jaguar – один з найвідоміших у світі брендів спортивних автомобілів і авто преміум класу. У 2019-2020 фінансовому році продажі компанії склали 508 659 автомобілів у 127 країнах. Компанія продовжує розробляти новітні дизельні та бензинові двигуни, водночас пропонуючи електрифіковані транспортні засоби як частину модельного ряду із повністю електричними, плагін-гібридними та м’якими гібридними автомобілями. Всі нові моделі автомобілів Jaguar та Land Rover запропоновані з опціями електрифікації, що розширює можливості вибору для клієнтів. 
 

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок