Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 327 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 671 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 103 000 грн

XF
XF

Вiд 1 494 000 грн

XE
XE

Вiд 1 282 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 472 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

JAGUAR I-PACE - ДО 10% КОМПЕНСАЦІЇ ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ*

JAGUAR I-PACE - ДО 10% КОМПЕНСАЦІЇ ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ*

Програма для фінансування малого и середнього бізнесу «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» передбачає отримання фінансування в Credit Agricole та 10% компенсації (кешбеку). 

 

Програма передбачає отримання гранту у розмірі до 10% від суми фінансування* при купівлі або оформленні фінансового лізингу на Jaguar I-PACE на суму до 50 000 євро в еквіваленті. Компенсація (кешбек) виплачується на поточний рахунок Клієнта протягом 3 місяців. 

 

 

У Програмі можуть узяти участь малі та середні підприємства, як відповідають наступним основним критеріям: 

1 2 3 4
Річний обсяг менший ніж 50 млн євро в еквіваленті або валюта річного балансового звіту не більша ніж 43 млн євро в еквіваленті Чисельність працівників компанії не повинна перевищувати 250 осіб Компанія щонайменше на 51% у приватній власності Компанія зареєстрована та провадить свою господарську діяльність переважно на території України

 

 

Умови фінансування:

 

  • Сума фінансування до 3 млн євро в еквіваленті
  • Тип ставки % – фіксована
  • Графік погашення: класичний, персоналізований
  • Валюта фінансування – гривня
  • Разова комісія за організацію – до 2,5%
  • Страхування майна: здійснює лізингодавець

 

Бажаєте отримати пропозицію? Зателефонуйте, зверніться до нас в онлайн чат або завітайте до дилерського центру й ми радо відповімо на всі ваші запитання.

 

Філія "Віннер ЛЦКА" ТОВ"Віннер Автомотів". Код ЄДРПОУ Філії: 43224589. Ягуар Ай Пейс. *Програма передбачає отримання фінансування при купівлі або оформленні фінансового лізингу на транспортні засоби, що належать до переліку гібридних та електричних автомобілів на суму до 50 000 євро в еквіваленті, які вже включено до переліку безпечних технологій ви можете отримати. Сума кешбеку має бути виключно у гривні. Партнер Креді Агріколь Банк - ТОВ «Віннер Лізинг». Умови фінансування, наведені в цій пропозиції орієнтовні. Лізингодавець залишає за собою право встановлювати для кожного клієнта індивідуальні умови фінансування чи відмовити в наданні фінансування. Лізингодавець залишає за собою право встановлювати для кожного клієнта індивідуальні умови фінансування чи відмовити в наданні фінансування.

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок