Меню

найти нас
назад к модельному ряду
E-Pace
E-Pace

От 1 342 000 грн

F-Pace
F-Pace

От 1 690 000 грн

I-Pace
I-Pace

От 2 127 000 грн

XF
XF

От 1 511 000 грн

XE
XE

От 1 297 000 грн

F-Type
F-Type

От 2 500 000 грн

СПЕЦИАЛЬНЫЕ ВЕРСИИ (SVO)

5 років гарантії від Jaguar

5 років гарантії від Jaguar

ДБАЄМО ПРО КЛІЄНТІВ

Ставши власником Jaguar, додатково до неймовірних вражень від керування та обслуговування першого класу, Ви отримуєте п’ять років гарантії. 

Jaguar впроваджує нову п’ятирічну гарантію на весь модельний ряд автомобілів, включно з повністю електричним Jaguar I-PACE та автомобілями із гібридними двигунами.

Jaguar – перший виробник преміальних автомобілів, що подовжив термін дії гарантії на більше, ніж 3 роки. Така інновація пропонує 5 років свободи, прозорість у витратах на обслуговування та експлуатацію Jaguar.

 

 

НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС, ГАРАНТОВАНО 

Ми відповідаємо найвищим стандартам виробника, забезпечуючи винятковий рівень сервісу та підтримки. Наша команда кваліфікованих фахівців гарантує підтримання експлуатаційної якості вашого Jaguar на найвищому рівні.

Завітайте до нас

 

 

 
 
 
ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ

Для автомобілів Jaguar, придбаних у дилерському центрі Jaguar Land Rover Kyiv Airport після 1 липня 2022 року, здійснюватимуться гарантійні ремонти протягом 5 років або 150 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше. Якщо будь-яка запасна частина чи аксесуар потребуватиме ремонту, або заміни через виробничий дефект, Jaguar виконає ці роботи безкоштовно відповідно до умов гарантії.

 

 

 

 

ПІДПИСКА INCONTROL REMOTE НА 5 РОКІВ 

InControl Remote полегшує ваше життя, пропонуючи розумне поєднання оптимізованої допомоги на дорозі, автоматизованих екстрених викликів і можливості дистанційно взаємодіяти з вашим транспортним засобом з будь-якого місця.

5-річна гарантія на нові авто – це черговий крок до екологічного майбутнього. До 2025 року Jaguar планує стати повністю електричним преміальним брендом в межах стратегії Reimagine (від англ. - «Переосмислення»). Компанія не лише переосмислює сучасну розкіш, а й забезпечує власникам Jaguar повну впевненість у автомобілі, досконале сервісне обслуговування та екологічну мобільність. 

Виробник Jaguar впевнений, що нова 5-річна гарантія Jaguar та подовжений до 5 років термін безкоштовної підтримки InControl Remote позитивно вплинуть на залишкову вартість кожного авто, до якого будуть застосовані нові гарантійні умови.

 

Ральф Зульцбах, старший менеджер проектів з консалтингу в Autovista Group, відзначив: «Подовжена гарантія свідчить про впевненість у якості та надійності автомобілів Jaguar. Очікується і підвищення рівня продажів автомобілів на 2%».  У компанії переконані, що рішення про подовження гарантійного терміну та підтримки InControl Remote має очевидні переваги для власників Jaguar: це ще більша впевненість в авто та передбачувана вартість завдяки зниженню подальших витрат. Адже покриваються всі, або ж, принаймні, більшість потенційних деталей, що можуть потребувати заміни.

«Запровадження п’ятирічної гарантії для Jaguar демонструє відданість якості та надійності, адже компанія зосереджена на досягненні досконалого обслуговування клієнтів, – сказав Дмитро Колчанов, регіональний директор Jaguar Land Rover у Європі. – Ми прагнемо переосмислити майбутнє сучасної розкоші, повністю зорієнтувавшись у потребах клієнтів. А це – впевненість власників у своєму Jaguar».

 

 

ОБИРАЙТЕ ВЛАСНИЙ JAGUAR ВЖЕ З ГАРАНТІЄЮ 5 РОКІВ

ЗБЕРІГАЙТЕ ВПЕВНЕНІСТЬ, МИ ПОДБАЄМО ПРО ВСЕ

 

Автомобілі в наявності

Запись на тест-драйв Запись на тест-драйв
Заказать брошюру Заказать брошюру
Обратная связь Обратная связь