Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
E-Pace
E-Pace

Вiд 1 327 000 грн

F-Pace
F-Pace

Вiд 1 671 000 грн

I-Pace
I-Pace

Вiд 2 103 000 грн

XF
XF

Вiд 1 494 000 грн

XE
XE

Вiд 1 282 000 грн

F-Type
F-Type

Вiд 2 472 000 грн

СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

JAGUAR XF У ФІЛЬМІ «НЕ ЧАС ПОМИРАТИ»

JAGUAR XF У ФІЛЬМІ «НЕ ЧАС ПОМИРАТИ»

Jaguar XF продемонструє виняткові можливості та динаміку у захопливій сцені переслідування у новому фільмі про Джеймса Бонда «Не час помирати», який з’являється на широкому екрані у вересні 2021 року. 

 

 

Два седани XF у переслідуванні Джеймса Бонда кружляють вузькими звивистими вулицями Мате́рі у Південній Італії,, проїжджаючи площі та спускаючись вимощеними бруківкою сходами. Обидва XF оснащені системою повного привода Jaguar з інтелектуальною динамікою трансмісії, що забезпечує неймовірний рівень зчеплення навіть із проблемними поверхнями. Лиходії з «Не час помирати» демонструють, що не буває надто вузьких вулиць або надто крутих поворотів. 

 

 

Кріс Корбулд, керівник відділу спецефектів і екшн-автомобілів стрічки «Не час помирати», зазначив: «Jaguar XF став відмінним вибором для цієї шаленої сцени автомобільної гонитви. У наших каскадерних трюках ми завжди прагнемо максимально розширити межі можливого, і це також стосується можливостей автомобілів. У вузьких провулках було всього декілька дюймів запасу, і XF не мав права на помилку, він продемонстрував свої відмінні ходові якості та динаміку водіння».

 

 

Спеціально до прем’єри «Не час помирати» Мітч Еванс та спортсменка Лінн Юнг разом із Jaguar XF знялись у ролику, де гонщик з команди Jaguar Racing поспішає на презентацію фільму, проїжджаючи найбільш знакові пам’ятки Лондона. Окрім історичних місць столиці Великої Британії, у ролику з’являться знакові автомобілі із фільмів про Джеймса Бонда. Серед них шанувальники пригод агента 007 побачать пробитий кулями XF із фільму «Не час помирати», а також відомі моделі Jaguar з попередніх фільмів, зокрема C-X75 зі стрічки «007 Спектр» (2015) та кабріолет XKR з «Помри, але не зараз» (2002).

 

***
•    Дивіться кадри з-за лаштунків фільму «Не час помирати» тут
•    Ролик з Мітчем Евансом та Лінн Юнг можна переглянути за посиланням 

 

 

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок